poniedziałek, 12 listopada 2012

gimnastyka?

Siemka!♥
Uhh, geografia za mną. Jeszcze muszę przebrnąć przez matematykę, coś czuje, że łatwo nie będzie. Słabo poszła mi kartkówka z chemii, zaskoczyła mnie Pani owymi, dziwnymi zadaniami, no ale cóż, co się dziwić  jeśli było się tak głupim i zostawiło zeszyt 20 km od twojego domu. Szybko go nie odzyskam, tak sądzę.  No cóż, tylko ja potrafię być tak zakręcona.

No i dzisiaj pan powalił mnie z wf-u na kolana. Jak ja nienawidzę gimnastyki, dosłownie nic z niej nie umiem.  Nie wiem czy jestem taka słaba, czy co, ale sama na rękach nie dam rady stanąć i mostku też zrobić. Nie utrzymam się. Zresztą to nie żadna nowość, nigdy nie byłam specjalnie silna w rękach. Dlatego wole grać na gitarze i rysować.Wszystkie prace, które można robić z pomocą palców najlepiej mi wychodzą. Mój pan od muzyki twierdził, ze powinnam na pianinie grać, bo mam tak delikatne dłonie i długie palce. No i powracając do tematu wf, to nawet skoki przez skrzynie i kozła mi nie wychodzą, ale co się dziwić jak nawet w podstawówce tego nie miałam.


Zdjęcia z mieszkania mojej siostry;)

Dobra, idę się zmobilizować do matematyki i spróbować coś z tej gimnastyki, bo tego nie zdam. Nie żeby specjalnie mi zależało, abym to umiała, ale jak nie zdam to można się domyślić co dostanę z wf-u na półrocze.
XOXO, Cwaniara!♥

10 komentarzy:

 1. nie tylko ty masz tak z gimnastyką

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też nie na widzę gimnastyki. jest okropna, a zwałszcza przerotka do tyłu. powodzenia z matematyką ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia,a zwłaszcza z matematyką!

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam na konkurs:)
  http://efffastyl.blogspot.com/2012/11/konkurs-z-renee-do-wygrania-mega-para.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam lubie gimnastyke:D Powodzenia z matematyką!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gimnastyka heate heate heate. :<

  http://ameliawyrwass.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥