piątek, 18 października 2013

passion

Cześć!
Ostatniego czasu bardzo zaniedbuję bloga, chciałabym poświęcić więcej czasu spędzić tutaj, ale zamiast być lepiej jest gorzej. O dużo więcej obowiązków w domu i w szkole. Zero czasu dla siebie. Kiedy kładę się na łóżko od razu zasypiam. Żałuję, że nie doceniałam tego co jeszcze było kilka miesięcy temu, więcej czasu, mniej obowiązków i nauki. Jednak staram się myśleć pozytywnie, bo w końcu "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni". Nie tracę wiary i mam nadzieję, że w końcu wyjdę na prostą.
Dzisiaj przygotowałam kilka słów na temat mich pasji. Takiego tematu jeszcze nie poruszałam na blogu i myślę, że może być całkiem fajny, ponieważ pozwala poznać nas lepiej, w ciekawszy sposób. 

Szczerze powiedziawszy  trudno mi określić czy ważniejsza jest dla mnie fotografia czy blog. Obie pasje traktuje tak samo. Kocham robić obie rzeczy i chyba nigdy nie będę potrafiła między nimi wybierać. Ciężko znoszę rozłąkę z aparatem i podejrzewam, że z blogiem byłoby tak samo. Wracając do tematu. 

Pisanie to jedna z moich największych pasji, dlatego blog jest dla mnie tak ważny. Nie wiem czy jestem dobra w tym co robię, ale ubóstwiam pisać i dzielić się swoimi myślami, wtedy wszystko staje się bardziej kolorowe. Jestem osobą, która nudzi się na chemii, biologii, fizyce czy matematyce. Bardziej interesują mnie zajęcia artystyczne, wtedy mam pełną kontrolę nad wszystkimi. Choć nie jestem stała w tym co robię to blog nie znudził mi się i chyba nigdy nie znudzi.
Jednym z moich największych marzeń jest napisanie książki.

Fotografia jest czymś co daje mi ogromne szczęście i satysfakcję. Mam tysiąc pięćset sto dziewięćset pomysłów na minutę, w każdej wolnej chwili myślę o fotografii. Ludzie bardzo chwalą moje zdjęcia, nie mogą uwierzyć, ze choć miałam trzy razy w ręku lustrzankę robię lepsze zdjęcia niż nie jeden stały amator fotograf. Bardzo mnie to motywuje. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć stypendium, to moja największa szansa, na  spełnienie marzeń i rozwój w tym własnie kierunku.

Podobno dobrze mi szło z rysunkiem i z grą na gitarze, lecz jak wspominałam, wszystko szybko mi się nudzi...

A jakie są wasze pasje? Czekam na wasze komentarze./ J.

15 komentarzy:

 1. Też mi się szybko wszystko nudzi. :P
  Od nie dawna zainteresowałam się biologią. Hahah, pewnie i tak mi to minie po kilku dniach. Grałam na gitarze, ale też już mi się znudziło. ;_; No i uwielbiam pisać opowiadania. ♥

  Pozdrawiam

  http://behappy-and-smile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Również nie jestem stała w tym, co robię. Jeszcze niecały rok temu marzyłam, by zostać pisarką. Czułam się dobra w tym, co pisałam. Teraz chcę zostać aktorką. :D
  Forografia- też to kocham. Bardzo mocno. Uwielbiam wyjść o zachodzie słońca i po robić zdjęcie otoczeniu.
  Moim hobby jest żeglarstwo. Mimo, że nie chciałabym się tym zajmować w przyszłości, kocham to i za nic bym z niego nie zrezygnowała. Również czuję się w tym dobra.

  get-some-smile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne inspiracje <3 swoje pasje trzeba rozwijać <3 ;))))

  // Klikniesz na moim blogu w baner Sheinside? To dla mnie bardzo ważne <3
  nierealniie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. mamy ten sam problem haha:) Kocham to i toale jednak fotografia bardziej mi towarzyszy!
  ankagrzanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ja również żałuję, że nie doceniałam tego wolnego czasu - teraz nie mam go w ogóle ;/
  również uwielbiam fotografować i nagrywać (jestem mniejszą wersją mojego taty XD) + gram na gitarze <3
  Buziaki ;***
  kolorova98.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja uwielbiam fotografię! Narazie mam zwykłą cyfrówkę, ale od czegoś trzeba zacząć ;))

  lifestyle-lenny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. ja uwielbiam robić zdjęcia. Kocham mój aparat. Fotografia jest ściśle związana z blogiem, bo dzięki zdjęciom mogę prowadzić bloga. Chciałabym jakoś w przyszłosci połączyć w zawodzie fotografię z dziennikarstwem najlepiej :)<3

  OdpowiedzUsuń
 8. moją jedną z największych pasji są podróże:)

  paulla-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja uwielbiam fotografię, modę i rękodzieło. Temu zdecydowanie poświęcę swoje życie

  amcia-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Moją pasją jest pisanie.Kocham pisać i tak jak ty,chciałabym wydać w przyszłości książkę.Moja polonistka twierdzi,że jest we mnie to coś i mówi,bym nigdy nie przestawała próbować.

  OdpowiedzUsuń
 11. moja pasja to rysowanie ale nie tylko kocham tez diy

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja kocham Japonię (wszystko co z nią związane w tym naukę języka) oraz rysowanie :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja mam tak samo ze szkołą i powoli już nie wyrabiam ;cc

  my-pink-sunglasses.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥