piątek, 29 listopada 2013

special cosmetics


Cześć!
Właściwie dawno tu mnie nie było, ale znowu było to spowodowane brakiem czas. Szkoła językowa, zabawa i takie i inne sprawy. W przyszłym tygodniu piszę test próbne. Szczerze? To trochę się denerwuje, ponieważ one przesądzą o moich ocenach, a mi zależy na wysokiej średniej. Nigdy dobrze mi nie szły testy i obawiam się, ze te też nie pójdą najlepiej. Nie jest to spowodowane stresem, ponieważ go nie odczuwam w tego typu sytuacjach, ale po prostu tak jest i tyle.
♥  
Dzisiaj przygotowałam dla was post z kilkoma kosmetykami, które są moimi ulubionymi i pozostawiam je tylko na specjalne okazje. 

Moim zdecydowanie najnowszy nabytkiem są cienie do powiek od Clarins. Kiedy pierwszy raz spojrzałam na tą paletę nie zrobiła na mnie większego wrażenia, ale jeśli dobierzemy w nieco stonowanej kolorystyce cienie efekt jest nieziemski. 
Cienie są niezawodne, świetnie się sprawdzają na każdą okazje. 

Zdecydowanie jest mój ulubiony róż.  Moje kości policzkowe są podkreślone w naturalny i delikatny sposób. - Estee Louder 

No i na koniec moja ulubiona szminka. Ma ona kolor bardzo głęboki, wyrazisty, a zarazem ciepły. Jedno muśnięcie, a usta od razu nabierają charakteru. - Vipera
Dzisiaj chciałabym was poprosić, abyście zadawali pytania  pod tym postem dotyczące okresu zimowego. Im więcej pytań tym lepiej. Z góry dziękuję :)

6 komentarzy:

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥