czwartek, 17 lipca 2014

mało czasuCześć!
Nie wiem jak wy, ale ja jestem nieco zawiedziona panującą pogodą na terenie podkarpacia. Do południa panuje piękna pogoda, a później pozostaje obserwacja spływających kropel deszczu po szybie okna. Choć tą pogodę zaczęłam odczuwać dopiero od kilku dni, ponieważ wcześniej nie miałam czasu na nudę to już mi się sprzykrzyła. Mam nadzieję, że za niedługo wszystko wróci do normy, ponieważ jestem już zmęczona nudą.

Za tydzień, w piątek wyjeżdżam na wakacje do Bułgarii. Czy się stresuje? Raczej tak, i zdecydowanie powinnam - nie zrobiłam ani w połowie rzeczy, które powinnam zrobić. Nawet nie zdążyłam kupić stroju kąpielowego. Pozostał mi jedynie tydzień, a masa spraw nadal pozostała do załatwienia. Myślę, że spędzę ten tydzień troszeczkę bardziej pracowicie, niż poprzednie. Mam nadzieję, że uda mi się napisać kilka postów dotyczących wyjazdu do Bułgarii.
spódnica - FrontRowShop

A Wy już załatwiliście wszystkie sprawy dotyczące waszych wyjazdów?

12 komentarzy:

 1. Ja nigdzie nie wyjeżdżam, więc i nie muszę się o nic martwić ;) Baw się dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam ta piosenke! :)
  Baw sie dobrze ;)

  Wiolka-blog KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno wszystko się uda, udanego wyjazdu :)

  mint-shirt.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już jestem po wyjeździe, byłam we Włoszech, ale jeśli mam cię pocieszyć to ja miałam na ogarnięcie wszystkich spraw tylko jeden dzień :) Ponieważ nie wiedziałam czy pojadę, bo nie wiedziałam czy mój dowód na czas zostanie wyrobiony. Popołudniem dwa dni przed dostalam dowód, i miałam ''lekkie'' urwanie głowy ;) Powodzenia, udanych wakacji! :)
  my-virtual-skirt.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanego wyjazdu do Bułgarii. Mam nadzieję, że uda Ci się załatwić wszystkie sprawy. U mnie (województwo świętokrzyskie) pogoda od kilku dni wygląda właśnie tak jak opisałaś w notce.

  http://whispersofstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Też zazwyczaj wszystko zostawiam na ostatnią chwilę, a potem się stresuję, że nie zdąrzę na czas ^^. Ale wierzą, że dasz radę ;-)
  Chętnie poczytam o Bułgarii ;D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Spódniczka mnie zauroczyła! :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja już wróciłam z wyjazdu,dlatego wszystko załatwiłam,jednak też zwlekałam z każdą sprawą :D

  http://p-ann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyjazd do Bułgarii? Zazdroszczę! Ja niestety muszę pocieszyć się małymi wyjazdami po Polsce :/

  amcia-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Udanego wyjazdu! Bardzo ślicznie wygladasz! Uwielbiam ta piosenkę. Zapraszam do siebie. Byloby mi bardzo miło gdybys poklikala w linki pod zdjęciami. Bardzo mi na tym zależy. patyskaa.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale asz świetną tą koszulę jeansową, Szukam jakiejś fajnej już od dłuższego czasu i nie mogę nic znaleźć ;c

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥