wtorek, 3 kwietnia 2012

Mieszanka.

Stwierdziłam, ze dzisiaj będzie trochę mieszanki. Zapewne słowo mieszanka skojarzyło Wam się z cukierkami, ale nie, nie to nie cukierki. Czyli macie to rozumieć, ze będzie trochę moich przemyśleń, "co lubię a co nie",  informacje i itp.


Bardzo lubię tą piosenkę. Jest taka lekka. Można przy niej odpocząć. Birdy tworzy piękne teksty, słowa są ubrane z takim wyczuciem. Szanuje ludzi takich jak ona, że potrafią tyle dostrzec w takim młodym wieku. Pisze i śpiewa tak jakby tego wszystkiego doświadczyła. Mie mówi w piosenkach o jakiś bzdurach, tylko o cierpieniu, o prawdziwiej miłości i o życiu, które nie jest zawsze kolorowe tylko prowadzi ścieżkami zawiłymi  nie zawsze pięknymi. Zazwyczaj trudnymi i przepełnionymi bólem. Człowiek często cierpi, jest często samym bólem, zamyka się. Według mnie Birdy jest bardzo wrażliwa i widzi otwartymi oczami świat.
                           
                           Pomoc ludziom

Nie będę tutaj wymieniać organizacji, które wspomagają ludzi, bo i tak każdą szanuję. Tyle ludzi jest biednych, głodnych, bezdomnych, żyje na obszarach napromieniowanych. Tyle ludzi ma nowotwór, wszelkie inne choroby. Człowiekowi trzeba pomagać, przecież tak trudno samemu wyjść z dołu. Często bardzo głębokiego. Nie tylko ważne jest opłacenie leczenia, ale także miłość. Człowiek chory musi wiedzieć, że może na kogoś liczyć i znaleźć oparcie.  I tutaj po raz kolejny wykazała się w swojej piosence Birdy.    

T-SHIRT JUSTIN BIEBER H&M
Jak byłam wczoraj na zakupach to nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Firma H&M produkuje koszulki z biberem. Fuu, Fuu i jeszcze raz Fuu. Nie obchodzi mnie kto i jak jest ubrany, ale H&M, aż na bibera poszedł?Dobrze, że te koszulki są tylkona dziale dziecięcym, który mnie nie dotyczy. Musze przyznać, ze kiedy zobaczyłam tą koszulkę to zaczęłam się śmiać pod noskiem, ale to już moja sprawa.

No dobra już nie wiem co napisać. Jeśli coś znajdę interesującego jeszcze co mogłabym napisać, już dodaje do tego posta. Poza tym chciałam się pochwalić moim nowym zegarkiem, który według mnie jest naprawdę ładny. Powiem, ze nie był zbyt tani, ale według mnie warty swojej ceny.        Komentujcie to znak, że czytacie:)

EDIT: Birdy coveruje wszystkie piosenki z pierwszego albumu:)

6 komentarzy:

 1. Ile dałaś za zegarek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna ta piosenka Birdy ( z teledysku z Pamiętników Wampirów ) .. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam że ci to napiszę ,ale po prostu jesteś żałosna. Ja też nie przepadam za Justinem nie lubię go. Ale mam na tyle godności że nie wyzywam go itp. Po prostu mnie śmieszy twoje zachowanie. Zachowaj się z godnością i takich rzeczy nie wypisuj.

  PS Nie usuwaj ! Niech wszyscy zobaczą twoje niedorosłe zachowanie. Oczywiście chyba że jesteś dzieckiem bez honoru. Żal mi tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kochanie? A gdzie ja tu wzywam? Powiedziałam, że koszulka mi się nie podoba i mam całkowite prawo do swojego zdania:)

   A ty się pod anonimem nie chowaj, bo to co własnie robisz jest żałosne. Obrażasz mnie, a ukrywasz się. W przeciwieństwie do ciebie nie boję się mówić czego co myślę i nie ukrywam się.

   A co ma honor do tego?
   PS. Taka rada. Jak nie wiesz co znaczą dokładnie słowa nie używaj ich:)

   Usuń
 4. Piosenka pikna. Zegarków z tej serii nie lubię, więc mi się nie podobie, ale to taki mały drobiazg. Jeśli chodzi o koszulki, to mimo, że nienawidzę Biebera, to oczywiście moja kochana mama musiała mi kupić największy rozmiar (Boże dlaczego mnie pokarałeś tak małym rozmiarem?!). Na szczęście (chyba moje) na koszulkęspadły lody czekoladowe i służy jako szmatka do czyszczenia kurzy....

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥