poniedziałek, 31 grudnia 2012

podsumowanie roku

Siemka!
Tak, więc za godzinę nowy rok zaczynamy. Dopiero teraz przyzwyczaiłam się do ówczesnego, takowgo 2012 i co? A tu już zmiany. W tym pośnie chciałabym podsumować 2012 rok. 

Blog:
Prowadzę pierwszy rok tego bloga i od razu przyznaje, że dopiero teraz rozumiem co to znaczy posiadać bloga. Rok ten dla bloga był całkowicie pozytywny. Zdobyłam ponad pół tysiąca obserwatorów i prawie 22 tys., wejść. Tak naprawdę bloguje od lipca/sierpnia(zaczęłam się rozwijać), czyli potencjalnie szybko zdobyłam czytelników:)


Życie prywatne:
Krótko mówiąc było udane. Nie straciłam żadnej bliskiej osoby, a moje życie było przepełnione różnymi, ciekawymi, nowo-poznanymi osobami. Wakacje były udane. Znalazłam tam kolejną przyjaciółką, z którą się nie rozstaje. Stałam się dojrzalsza, uważam na słowa, mam inne myślenie na sprawy, innych ludzi szanuje, przekonałam się na kogo mogę liczyć i nie popełniam już tych samych błędów. Zaczęłam pisać opowiadania, które zostały opublikowane na portalach społecznościowych np. kotek.pl. Znalazłam swoją pasję. W moim domu zawitał nowy kot:). Przeczytałam tonę książek, oglądnęłam masę seriali i filmów. Znalazłam swój gust muzyczny. Wiem, co chcę robić w przyszłości!


Zmieniłam się i przez cały rok zrealizowałam choć część moich marzeń. Nauczyłam się wiele z życia i poznałam osoby, których nigdy nie zapomnę, bo choć czasem nie dali mi najlepszych wspomnień, to i tak pamiętam ich jako najbardziej zwariowanych ludzi:) Nauczyłam się być silna i podbić chłopakowi oko jeśli na to zasługuje, nauczyłam się być całkowitą nonkonformistką. 


No to chyba tyle:) Roku 2013 bądź lepszy od poprzedniego, mimo wszystko!
xoxo, Cwaniara!♥


Życzę szczęśliwego, pełnego radości, zapchanego waszymi pasjami, dotrzymującego obietnic Nowego Roku! Ej, roku 2013 zaskocz nas pozytywnie. 

12 komentarzy:

 1. Szczęśliwego!!!


  juliabloger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. oby ten rok był jeszcze lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pijanego sylwestra ;*

  Zapraszam : rubinowe-wino.blogspot.com
  Jestem początkująca , każdy gest z twojej strony dużo dla mnie znaczy :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny i interesujący post :D
  Wszystkich zapraszam do mnie: http://katiekatiekatherine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie świetne focie!
  Zapraszam na nową notkę :P

  OdpowiedzUsuń
 6. moj 2012r. tez byl udany :)
  Happy new year :>

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy post, chyba też muszę sobie zrobić takie podsumowanie całego roku ; D
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ; )

  http://lifebecomesbetter.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. gratuluję tylu obserwatorów i życzę, aby rok 2013 przyniósł ich więcej ;)
  świetny post ^ ^

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥