poniedziałek, 7 stycznia 2013

still the same

Na poprawę humoru*.*
heei!
Od razu mówię, że przez najbliższe dwa dni nie powinnam nic napisać, gdyż iż nie przewiduje wiele czasu na bloga, w ogóle na internet. Ta, dzisiejszy dzień nie był, aż tak nudny jak przewidywałam. Pewnie dlatego, że wf był naprawdę dziwny, ale chyba bardziej śmieszny. Nie ma to jak nauka tańca tzw. poloneza, polki(ohoho*.*hah) i walca(ten taniec zdecydowanie najlepiej mi idzie). Jutro też mamy tańczyć, ciekawe co z tego wyjdzie. Za niedługo kończy się półrocze, więc przynajmniej ominie mnie milion kartkówek z techniki, ponieważ mamy mieć teraz zajęcia z kuchni(całe półrocze), a szczerze wątpię, żeby robiono kartkówki z tego typu rzeczy. Coraz bardziej tęsknie za wakacjami!

Dzisiaj szczerze nie miałam weny na robienie zdjęć. Zresztą nie jestem jakaś wielką fanką robieniu sobie zdjęć, dlatego postanowiłam dodać kolejną sklejankę, tym razem kamerkową. Mam nadzieje, że nie będzie dla mnie źli, ale nie zawsze musi mi się chcieć robić zdjęcia, później zgrywać na lapka, a później przerabiać, później wygrywać na bloga. To trochę za długo schodzi. W końcu to mój blog to mogę sobie pozwolić na małe lenistwo:)


U was też jest nauka tańca? Co macie na technice? Tęsknicie za wakacjami?
xoxo, Cwaniara!♥

13 komentarzy:

 1. Nam już przed świętami wystawiono oceny. U ans w pierwszej gim. były tańce, ale takie bardziej luźne, anie polonezy itp. :P


  only-colorful.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też tęsknię za wakacjami ;D ale fajnie z gotowaniem *_*

  OdpowiedzUsuń
 3. jezu, jak ja bym chciała nauczyć się walca *.* Zazdroszczę ci tych tańców klasycznych! Gdybym miała możliwość jeździłabym na kursy z klasycznych, ale mam za dużo zajęć tutaj ,_, mimo, że jest ego tyle to dodałabym sobie jeszcze kilka godzin tygodniowo z burleski xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak bardzo tęsknię za wakacjami. Fajne foty ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie nauczyciel od matmy wystawił już oceny, dziś jest rada, a za tydzień mamy semestr. z matmy xd po co niby jak mamy już oceny?? ;)
  A z kuchnią to fajnie!!!


  juliabloger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ja tesknie za wakacjami u mnie tylko 3 gim ma tance no bo bal,a technike mam dopiero w 2 gimie

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie nie ma nauki tańca, techniki nie mam, bo miałam już 4 i 5 kl, dopiero w gim będę miała. ^^

  Tęsknię, i to jak!

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny blog ; )

  obserwujemy ?
  mekstyle.blogspot.com !:D

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny blog
  Zapraszam do mnie poniewaz organizuje konkurs z fantastycznymi nagrodami
  Obserwuje i licze na rewanż

  OdpowiedzUsuń
 10. ja też tęsknię za wakacjami :c

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥