piątek, 28 września 2012

Znacie Eda?


No witam!
Dzisiaj piątek, a więc chce maksymalnie wykorzystać czas na notki. Tak, więc(wiem często powtarzam dzisiaj to słowo) długo zbierałam się na to, by napisać kilka słów o Edzie Shreenie. Nie rozumiem dlaczego uwielbiam jego piosenki, dlaczego są dla mnie w jakiś sposób piękne, ale cóż kto nie ulegnie słowom" FOR ANGELS TO FLY".


Założę się, że piosenkę "The A Team" znacie, nawet nie wiedząc, że to jego piosenka. Mogliście ją napotkać w radiu. Słowa jak i wykonanie jest piękne tej piosenki, jak i każdego innego utworu. Ciekawostka dla fanów 1D, to właśnie ten gość napisał kilka piosenek dla nich.A teraz, na koniec, żebyście mniej więcej wiedzieli jakie ma piosenki, o to jego najpopularniejsza i najbardziej lubiana piosenka, a o której zresztą wspomniałam wcześniej.; )

Xoxo, Fanka!

11 komentarzy:

 1. nigdy o nim nie słyszałam ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdziwię Cię - piosenkę "The A Team" znam i wiem, że to on :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam Eda od dawna, ale głównie z powodu 1d;] Jednak jego głos też bardzo lubię;) Zapraszam;3 http://crazyteenagerdreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię "The A Team",choć to nie jest mój ulubiony rodzaj muzyki:)Nie wiem,dlaczego,ale wydaje mi się fajna na jesienny wieczór...

  OdpowiedzUsuń
 5. nigdy nie słyszałam o tym wokaliście, ale jego piosenki tak

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie , nie zam go . :P
  Ale piosenka mi się podoba . *u*

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, faktycznie! Słyszałam tę pisoenkę wiele razy i bardzo mi się podobała, ale nie miałam pojęcia że to on ją napisał. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. szczerze? nie miałam pojęcia, że to jego piosenka do póki nie odsłuchałam. Ale trzeba przyznać, że świetny jest! :)

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥