wtorek, 5 czerwca 2012

Manga


Hej! Nie napisałam wczoraj notki, ponieważ zapewniała to matematyka, biola i fiza:] Dziękuję wam Droga Szkoło!(sarkazm).
Dzisiaj byłam na lekcji od muzyki u mojego "korepetytora", z którym spotkałam się przedostatni raz. Nauka mam kontynuować dopiero po wakacjach. Oczywiście mój pan, jakby nie było zaskoczył mnie i obiecał mi, ze za tydzień przygotuje dla mnie gitarę elektryczną z kominkiem, bym na takiej mogła spróbować grac, a jak spodoba mi się bez wątpliwości kupuje(tata) podobną. Obawiam się, ze moje granie na takiej gitarze moze zakończyć się ogłuchnięciem. 
Chciałabym spróbować oglądać anime(manga) słyszałam o niej dużo, więc czemu nie? Na początku zraziła mnie do oglądania nie jaka "Mimi"(muszę przyznać, ze mi lekko ta osoba działa na nerwy). Zawsze ten typ kojarzył mi się z nią, dlatego odkładałam to daleko na bok. Teraz spróbuje. Po dłuższej konsultacji z moim informatorem wezmę się za oglądnie Death Note - na dobry początek.

1 komentarz:

  1. Właśnie oglądam końcówkę pierwszego odcinka ,,Death Note''i muszę przyznać,że jest całkiem niezłe.Link strony z odcinkami:
    http://www.anime-shinden.info/1898-death-note-online.html

    Edunia77

    OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za komentarz, każdy czytam!♥